Založ si blog

R. Raši: Zmenili (rozkradli) sme Košice, zmeníme (rozkradneme) celý kraj!

V týchto dňoch sa občania košickej župy dozvedeli zo stoviek bilbordov šokujúcu správu, ktorá hovorí, že apetít pána Rašiho po funkciách je nekonečný.

Nevieme s istotou povedať, či aj obyvateľom župy sa ujde od vernej súputkyne pani Lenártovej prirovnanie, že sú primitívi a kravy a tak sa stane, že s pani Lenártovej bude okrem košickej kravy nebeskej aj krava nebeská županská. Pán Raši bude obyvateľom župy maľovať ich budúcnosť ružovými farbami, sľubovať im modré z neba, tak ako Košičanom, z ktorých si urobil rukojemníkov v svojich kšeftoch a bude chcieť aj územie župy pokresliť parkovacími čiarami a trestať ich poplatkami za to, kde bývajú. Medzi obľúbené činnosti pána primátora a nádejného župana, patrí aj míňanie peňazí na rôzne projekty, za čo sa mu nemôžeme čudovať najmä preto, keď za tým vidíme percentá zo štátnych zákaziek, o ktorých hovorí aj premiér, ktoré podľa všetkého končia na Cypre, o čom svedčia zmluvy medzi mestom a schránkami na Cypre. Také míňanie mu ide dobre, ale ak má ukázať svoju schopnosť tam, kde sa sám chvastal pred nástupom do funkcie, že to zmení, tak dnešný výsledok je ešte horší, ako bol. Áno hovoríme o Luníku IX., hanbe nie len Košíc, ale i celého Slovenska. Nech pán Raši tu ukáže svoju schopnosť riešiť vážne problémy ľudí, nech tu ukáže a obháji pozíciu dokonalého, sociálneho demokrata. Možno, keď sa obyvatelia župy na neho budú chcieť, ako župana obrátiť, tak sa zachová rovnako zbabelo a nie ako rovný chlap, ako keď pred jeho dom prišli protestujúci Košičania, tak namiesto sa postavenia pred nich a obhájenia svojej pravdy, radšej zbabelo zmizol a išiel na smetisko, lebo aj tam zacítil ryžu. Tu by sme spomenuli mesto Rimavská Sobota, ktoré od občanov vyberá podstatne menšie poplatky za odpad, ako veľké Košice. Pomocnú ruku primátora Rimavskej Soboty mesto Košice ignorovalo. Kto vie asi prečo? Pán Raši rád prezentuje Košice ako mesto športu, Košiciam aj zásluhou pána primátora by lepšie pristalo prirovnanie Zanedbané mesto športu, fanúšikovia z Košíc to môžu potvrdiť, alebo aj vyvrátiť.

Necháme to na nich.

 

 

Premiérova prvá liga.

Slovensko sa už dnes ocitlo nie v prvej lige, ale dokonca v extra lige európskych štátov, ale bohužiaľ nie vo výške životnej úrovne, ale v cenách ktoré platíme za elektrinu, plyn, pohonné hmoty a potraviny.  Čo sa týka korupcie, tak Slovensko môže už teraz byť členom nie extraligy, ale Champions League s tým, že premiér môže už teraz ušatý pohár za víťazstvo v tejto náročnej súťaži umiestniť do vitríny na Úrade vlády. A to nehovoríme o dôchodcoch, ktorí svojich rovesníkov z premiérovej ligy tak skoro nedobehnú, aj keby im utekali naproti. Môže si nevládny slovenský dôchodca zaplatiť opatrovateľku? Európska komisia začala konanie voči trom štátom V4 v súvislosti s odmietaním utečencov. Slovensko z toho záhadným spôsobom vynechali.

Prečo asi?

 

 

Polícia už strieľa aj po deťoch!

Keď nedávno naša polícia strieľala po nič netušiacich študentoch, mysleli sme, že sa už nič podobné nezopakuje. Sobotňajšie zastrelenie policajtmi nevinného 17 ročného chlapca neospravedlní skrývanie sa za dodržanie zákona, najmä v krajine, v ktorej platí iný zákon pre chudobu a iný pre bohatých. Na Slovensku sa beztrestne mocnými nedodržuje mnoho zákonov a nie raz i Ústava a nikomu sa nič nestane a nie ešte to, aby bol zastrelený. Včerajšia tlačovka prezidenta policajného zboru, v ktorej obhajoval zákonný postup polície, bola výsmechom a hanobením pamiatky 17 ročného chlapca. Je to tu! Sme policajný štát a polícia týmto činom má záujem vniesť do spoločnosti strach, strach na to, aby nás mohli ľahšie manipulovať. Slovensko namiesto toho, aby sa rázne postavilo voči praktikám polície, tak sa správa, ako stádo baranov.

Smutné!

Dobrú chuť Slovensko!

21.07.2017

Všetci tí, ktorí niekedy chovali doma prasatá, alebo iné domáce zvieratá vedia, že každý odpad, ktorý pochádzal z nezjedených obedov končil vo válove pre prasatá. Podobným spôsobom, keď viac »

Premiér sa zastal pár futbalistov, no milióny Slovákov má „v paži“!

03.07.2017

Nespravodlivosť, ktorú pociťovali milióny futbalových fanúšikov na Slovensku, keď naši sokolici nepostúpili do semifinále na ME v Poľsku, hneď využil premiér na svoju propagandu a pocit viac »

Akú daň nám ešte vymyslia dokonalí, charakterní a slušní?

28.06.2017

Dokonalí sociálni demokrati, charakterní, ktorí sa idú pre charakter roztrhať a slušní, odborní a hrdí sa namiesto riadneho spravovania krajiny sa venujú daniam, aby ešte viac ožobráčili viac »

Ivanka Trump a jej manžel Jared Kushner

Žiadne tajné dohody s Rusmi neboli, tvrdí Kushner

24.07.2017 20:06

Zať a poradca amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner trvá na tom, že žiadny z jeho kontaktov s Rusmi nebol nevhodný.

kamión, ťažká technika, pole, nákladiak

Prevádzačovi v USA, v ktorého prívese našli mŕtvoly a dehydrovaných ľudí, hrozí trest smrti

24.07.2017 19:03

Šofér nákladného auta, v ktorého prívese našli policajti 39 dehydrovaných ľudí na pokraji smrti a ďalších osem osôb, ktoré už boli mŕtve, by mohol podľa texaských zákonov dostať aj trest smrti.

Libra, Británia

Finančná situácia britského obyvateľstva sa rapídne zhoršuje

24.07.2017 18:00

Finančná situácia britských domácností sa v júli zhoršila najrýchlejším tempom za tri roky. Domácnosti si nemôžu dovoliť veľké nákupy.

vlajka, Londýn, Veľká Británia, Westminster

Britskí rodičia smrteľne chorého dieťaťa boj za liečbu vzdávajú

24.07.2017 17:06

Britskí rodičia nevyliečiteľne chorého 11-mesačného Charlieho Garda už netrvajú na experimentálnej liečbe a chcú sa s lekármi dohodnúť na tom, ako by ich synovi mohlo byť umožnené zomrieť.

martincko

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 46491x
Priemerná čítanosť článkov: 1257x

Autor blogu

Kategórie