Založ si blog

Kto je vlastne na Slovensku „Dodo“?

Ja nie som pre vás žiadny „Dodo“, vyhlásil v TA3 premiér, keď, ako sa patrí na plukovníka,  sprdol redaktora za to, že mu nedával vopred dohodnuté otázky a celé to divadlo zabil prehlásením, že táto vláda nemá žiaden škandál.

Vážený zlepenec, už vznik tejto vlády bol škandál za to, keď sa z štvorkoalície stala rýchlosťou blesku trojkoalícia, ktorá mala všetky znaky korupcie a tie ostali skryté za múrmi Úradu vlády. Páni, ak si myslíte, že my, občania sme „Dodo“ a môžete nám zavesiť na nos hocičo a my vám budeme k tomu tlieskať, tak sa mýlite. Tlieskať a pritom aj mľaskať pri válove môžu tak akurát vaši nominanti, ktorí sa usadili na teplých štátnych stoličkách. Samozrejme, že vy v zlepenci nepokladáte za škandál, keď váš župan nakúpi predražené CT-čko, veď on to zdôvodnil občanom, o ktorých si myslí, že sú tiež „Dodo“ a môže im natárať hocičo. Ďalší župan z Prešova sa stal slniečkovým kráľom a nehanebne nastavuje ruky a štedro dostáva na svoj súkromný biznis milióny. Prečo by to bol podľa vás škandál? Veď podobným spôsobom sa správate skoro všetci a ktovie, či sú medzi vami výnimky. Korupciu ste si povýšili vo svojom vládnom korupčnom dvore na predražené faktúry za štátne nákupy a zákazky, vystavujete faktúry za rady, ktoré nikomu neradia a faktúry za právne služby sa stali výnosným biznisom cez ktoré tečú milióny EUR. Toky týchto miliónov sú bedlivo strážené vybranými ľuďmi, ktorí dávajú pozor na to, aby tiekli správnym smerom. „Náš človek“ má dovolené aj to, aby na cicanie štátnych peňazí vymyslel čoraz viac sofistikované spôsoby, ktoré v očiach verejnosti majú nadobudnúť dojem, že je všetko s kostolným poriadkom. Naviac celý ten korupčný systém bol zúžený na vybraný okruh ľudí, ktorí majú zaručenú beztrestnosť, preto sa verejnosť pravdu dozvie až vtedy, keď sa raz jedného dňa  celý systém zrúti, dovtedy si predsa kapry nebudú vypúšťať vodu z rybníka. Ale to, že na Slovensku obrovská korupcia funguje, pociťujú hlavne občania na svojich životoch. Tisíce ich predčasne zomiera, lebo nevládzu kupovať drahé lieky, na ktorých zarába náš človek, náš sociálny systém a jeho pomoc pre najviac odkázaných ľuďoch je taký, že odrádza aj utečencov, ktorí utekajú pred vojnou. Výška materskej či prídavkov na deti je obyčajnou almužnou v porovnaní s inými štátmi EÚ a to nehovoríme o slobodných matkách, ktoré mnoho raz so svojimi deťmi živoria a nie žijú a sú známe stovky smutných príbehov. Premiér hovorí, že musíme byť v centre viacrýchlostnej Európy. Pán premiér, si ozaj myslí, že sme „Dodo“? Do Európy sa cez Taliansko valia tisíce utečencov a pán premiér si myslí, že Európa nás nechá v strede bez toho, že nám tu nenavalia tisíce migrantov? Nie je to dostatočne veľký škandál,  keď nás neprestávate klamať? Kto je tu teda „Dodo“?

Nechávame na úsudku čitateľov.

Ruka ruku myje, aj vo vodárňach?

28.07.2017

Neuveriteľné šťastie majú obyvatelia východného Slovenska, že ich vodárenskú spoločnosť vedie podnikateľský génius, preto už mnohí sa v nádeji otáčajú k svojim vodovodným kohútikom, viac »

Dobrú chuť Slovensko!

21.07.2017

Všetci tí, ktorí niekedy chovali doma prasatá, alebo iné domáce zvieratá vedia, že každý odpad, ktorý pochádzal z nezjedených obedov končil vo válove pre prasatá. Podobným spôsobom, keď viac »

Premiér sa zastal pár futbalistov, no milióny Slovákov má „v paži“!

03.07.2017

Nespravodlivosť, ktorú pociťovali milióny futbalových fanúšikov na Slovensku, keď naši sokolici nepostúpili do semifinále na ME v Poľsku, hneď využil premiér na svoju propagandu a pocit viac »

Rumunsko vražda a znásilnenie súd

Rumun sa na súde v Nemecku priznal k znásilneniu a vražde

22.11.2017 13:35

Rakúske úrady ho tiež stíhajú v súvislosti so smrťou dvadsaťročnej francúzskej študentky, ktorú v roku 2014 znásilnili a zavraždili v tirolskom Kufsteine.

protest, skládka

Vrakunčania sú zhrození: Kedy sa konečne zastaví šírenie toxínov z bývalej skládky?

22.11.2017 13:30

Na čele envirorezortu sa od pomenovania problému s toxínmi zo skládky po chemických závodoch vystriedalo 10 ministrov. Problém nedokázal vyriešiť ani jeden.

poplatok, dane, odvody, peniaze, banka

Počet dôchodcov s exekúciami stúpa

22.11.2017 13:14

Počet osôb, ktorým Sociálna poisťovňa pravidelne zráža z dôchodkových dávok z dôvodu exekúcie, stúpa.

vlajka EÚ, brexit, Big Ben, Británia

Ťažké časy pre libru. Brexit ju ťahá dole

22.11.2017 13:00

Briti po tom, čo si zvolili odchod krajiny z Európskej únie, sa ekonomicky čoraz viac prepadávajú. Svedčí o tom pokles aj hospodárskeho rastu.

martincko

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 51630x
Priemerná čítanosť článkov: 1359x

Autor blogu

Kategórie